Dopravní soutěž mladých cyklistů sluchově postižených dětí ČR

20171006_083800

Ve dnech 5. – 6. 10. 2017 se naše škola zúčastnila dopravní soutěže mladých cyklistů sluchově postižených dětí ČR ve Valašském Meziříčí. Soutěže se zúčastnilo celkem 14 škol. Žáky první den čekala jízda na kole, kterou absolvovali na dopravním hřišti, i jízda zručnosti, která byla opravdu náročná. Vše probíhalo pod dohledem dopravní policie. V podvečerních hodinách bylo připraveno koupání v aquaparku, které si všichni užili.

Následující den, museli žáci prokázat své znalosti v testech a poskytnutí první pomoci. Ač se žáci velmi snažili, naše škola se umístila na 10. místě.

Dopravní soutěž byla velmi dobře připravená. Moc se nám líbila a věříme, že příští rok se opět zúčastníme.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

V Brně dne 9.10.2017                                                           zapsala : Mgr. Zuzana Koláčková