Ježíšek ve školní družině

 

 

Ve čtvrtek 20.12.2018 navštívil Ježíšek školní družinu a nechal nám tu pod stromečkem spoustu dárků. Protože jsme minulý rok nebyli úplně nejhodnější, míra dárků nás všechny příjemně překvapila.

Děti se přely o to, kdo bude dárky rozdávat. Nakonec všechny dárky rozdala nejmladší členka družiny. Některé dárky byly pro jednotlivce, některé pro celou družinu. Ty družinové byly velké a cenné. Nové notebooky, 3 dětská kola, velké barevné encyklopedické knihy, hromada fixů na malování, logické stolní hry a hrací cihličky, ze kterých se tvoří různé bunkry a labyrinty. Dětem se dárky moc líbily a dělají jim každý den radost. Součástí tohoto dne bylo samozřejmě také posezení u stolu s vánočním cukrovím. Těšíme se na další Vánoce v družině.

Více fotek na: https://druzinovefotky.rajce.idnes.cz/Vanoce_v_SD_2018/