KARNEVAL V DRUŽINĚ

Pirát, kočky, dinosaurus, králíček, tajuplná čarodějnice a nebo mimoňi ovládli naši tělocvičnu a předvedli svoje výkony v pohybových a haptických disciplínách. Ale protože byli všichni moc hezcí, nejprve se zvěčnili ve fotokoutku a předvedli svoje masky ostatním. Musíme zdůraznit, že v letošním karnevale šlo o prezentaci vlastnoručně vyrobených masek v družině. Chtěli jsme přimět děti k soběstačnosti při výběru masky a následně také soběstačnosti v rámci její realizace.

Soutěže byly vytvořené nejen pro samotné děti, i jejich blízké. Kromě zábavy se také hodně jedlo, na začátku plné stoly občerstvení byly  asi v půlce karnevalu zcela prázdné.  V závěru akce na rodiče čekal vědomostní kvíz týkající se tématu karneval. Věděli jste, že druhý největší karneval na světě se koná v Londýně? A že oficiálním názvem karnevalu je „masopust“?

Doufáme, že si všichni karneval užili. Děkujeme za účast, pohoštění a milou atmosféru, na které jste se všichni zúčastnění podíleli. Na památku jsme vytvořili video z karnevalu.

Fotogalerii z karnevalové akce naleznou družináci zde: https://druzinovefotky.rajce.idnes.cz/Karneval