Minigolf na Lesné (ŠD)

Čtvrteční družinový den (18. 10. 2018) jsme opět pojali velmi netradičně a strávili jej mimo areál školy, konkrétně jsme navštívili 18-ti jamkový Minigolf v poklidném lesoparku na Lesné.

Při příchodu do areálů jsme obdrželi každý svou vlastní golfovou hůl, někteří se ještě dokonce stihli posilnit nějakou limonádou v útulném bufetu a poté jsme se konečně rozdělili do dvou skupin na holky a kluky a vydali jsme se do zápalu boje na jednotlivá stanoviště. Pečlivé prokousávání se jednotlivými jamkami a překonávání nespočet překážek vyčerpalo téměř všechny děti a je nutno dodat, že téměř všem se dařilo velmi úspěšně a dokonce nebylo nouze ani o překvapivé zdolání některých jamek na “1par”. Závěrem je potřeba říci, že celá akce splnila svůj účel, protože nikomu se vůbec nechtělo domů a všichni jsme zde chtěli zůstat co nejdéle.