Počítačová soutěž – Valašské Meziříčí

Byli jsme na výletě ve Valašském Meziříčí, kde jsme se zapojili do počítačové soutěže určené základním školám pro sluchově postižené. Kromě škol z Ivančic a Kyjova se soutěže zúčastnily školy z celé České republiky. Jelikož jsme ve Valašském Meziříčí strávili i noc, tak jsme si po večeři zašli ještě do Aquaparku. Děti byly náramně spokojené, protože se příjemně odreagovaly od učení.

Samotná soutěž se skládala ze 4 úkolů: 1. powerpoint „Třídění odpadu“, 2. překreslování vzoru podle obrázku – stolní hodiny a 3D malování „Naše třída“, 3. vytvoření wordového dokumentu „diplom florbalového turnaje“ a 4. počítačové hry.

Bohužel naše škola neuspěla a skončila na posledním 8. místě. Na druhou stranu si děti alespoň na výletě užily té spousty sněhu, který ve Valašském Meziříčí napadl, což se nám v Brně moc často nestává.

Více fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii ZŠ.