img-20161010-wa0054

Školní družina – Mezinárodní den úsměvů

Ve středu 5.10. 2016 jsme navštívili akci, které si málo kdo všimne – Mezinárodní den úsměvů. Nezapomenutelným zážitkem byla procházka městem Brno, Českou ulicí pod krásnými barevnými deštníky. Děti si předem vyrobily z papíru „Můj úsměv“ na špejli a na veřejnosti ve městě jsme se předvedli. Když se děti dozvěděly, že na ulici nad námi visí 250 kusů deštníků, poctivě, leč marně počítaly. Počasí bylo proměnlivé, chvíli svítilo sluníčko, chvíli poprchávalo a již se více ochladilo. Na závěr jsme navštívili informační centrum města, kde si děti trochu oddechly, a každé dostalo plánek města.

Přejeme dětem, aby jim tato akce připomínala smích a úsměv po celý život.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii

Napsala: BcA. Anna Kabátová Jurášová