Sport LIFE

Ve dnech 10. – 12. 11. 2017 probíhal festival sportu, tance a zábavy na BVV. Naši žáci tento festival navštívili v pátek 10. 11. 2017.

328

Děti zde strávili více než půlden s učiteli a poté ještě sami, protože akce byla velmi zajímavá a rozsáhlá a bylo na ni potřeba mnohem více času.
Žáci si vyzkoušeli lanové centrum, kde lanovkou přejeli na opačný konec haly, i „Tarzaní skok“. Také měli možnost si vyzkoušet různé druhy sportů, např.: stolní tenis, šplh, badminton, posilování, veslování, fotbal, jízdu na býkovi a mnoho dalších aktivit. Během těchto akcí mohli sledovat i doprovodný program, který probíhal po celou dobu.
Všichni byli moc spokojení. Všichni si mohli vybrat, co chtějí vyzkoušet a prověřit své síly i odvahu. Akce měla velký úspěch a již nyní se těšíme na další ročník.